منوی اصلی
خانهآرشیو اخبارعملکرد مطلوب صندوق رفاه دانشجویان، منجر به حاکم شدن آرامش نسبی بر فضای دانشگاه ها شده است.
عملکرد مطلوب صندوق رفاه دانشجویان، منجر به حاکم شدن آرامش نسبی بر فضای دانشگاه ها شده است.
عملکرد مطلوب صندوق رفاه دانشجویان، منجر به حاکم شدن آرامش نسبی بر فضای دانشگاه ها شده است.

دکتر داریوش سلیمی ، مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از صندوق رفاه  دانشجویان ، ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد صندوق در سال گذشته،  بیان داشت: تلاش های بی دریغ صندوق رفاه دانشجویان در حاکم کردن آرامش بر فضای دانشگاه ها، که در نتیجه نگاه نو و حضور موثر و پرتحرک  در رفع مسائل و نیازهای صنفی  دانشجویان صورت گرفته است، قابل تقدیر است.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه  دانشجویان ، دکتر داریوش سلیمی گفت : ایجاد امید و افزایش اعتماد در میان دانشگاهیان از وظایف حراست است که در این حوزه صندوق رفاه دانشجویان با ایجاد بستر مناسب و خدمات دهی توام با کرامت انسانی به دانشجویان در فضای دانشگاه ها، همیاری و تعامل موثری با این حوزه داشته است.

 

وی با اشاره به آسیب شناسی های مفید صورت گرفته و برنامه ریزی های موثر بلند مدت وکوتاه مدت صندوق  گفت: در سال های گذشته متاسفانه با توجه به کمبود اعتبارات تخصیص یافته، صندوق نمیتوانست پاسخگویی  همه نیازهای دانشجویان در حوزه تسهیلات رفاهی باشد که خوشبختانه با اقدامات و برنامه ریزی های موثر مهندس یزدان‌مهر و تیم مدیریتی ایشان بسیاری از مطالبات صندوق وصول گردید و با حرکت رو به جلو و نگاه نو حاکم شده بر صندوق، شاهد رشد چشمگیری  در حوزه درآمدزایی نیز بوده ایم که این امر منجر به ارتقا کیفیت خدمات رسانی به دانشجویان شده است.

مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت علوم، نیاز جامعه امروز را توجه به رشد روز افزون توسعه علمی و فعالیت های آموزشی و پژوهشی و فراهم کردن محیطی امن برای دانشجویان بیان کرد و افزود: ایجاد مدیریت واحد خدمات رفاهی دانشجویی به تمرکز مسئولین دانشگاهی  بر خدمات آموزشی و توسعه علمی کمک شایانی خواهد کرد.

 دکتر سلیمی تصریح کرد: یکپارچه سازی و متمرکز شدن سیاستگذاری ها در این حوزه، امکان نظارت و ارزیابی فعالیت ها در جهت هر چه بهتر انجام شدن آنها را نیز برای نهادهای نظارتی آسان تر می سازد.

وی در خاتمه بر صیانت و حمایت از فعالیت های صندوق تاکید و اظهار امیدواری کرد: با تعامل موثر و شفاف سازی فعالیت ها و همکاری پیشگیرانه بتوانیم نقش خود را در حرکت رو به رشد ایجاد شده در صندوق ایفا و به موفقیت های بیشتر صندوق و مدیران آن کمک کنیم.

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 619
تعداد بازدیدکنندگان | 22,095,722
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک