منوی اصلی
مناسبت‌‌ها
خانهآرشیو اخبار پاسخگویی 100درصدی صندوق رفاه به تقاضای وام دانشجویان در دانشگاه رازی و صنعتی کرمانشاه
پاسخگویی 100درصدی صندوق رفاه به تقاضای وام دانشجویان در دانشگاه رازی و صنعتی کرمانشاه
 پاسخگویی 100درصدی  صندوق رفاه به تقاضای وام دانشجویان  در دانشگاه رازی و صنعتی کرمانشاه

دکتر عازمی ،معاون دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در جلسه شورای دانشگاه که  با حضور دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و مهندس ذوالفقار یزدانمهر، رئیس صندوق رفاه دانشجویان برگزار شد، اظهار داشت:  با  حمایت و مساعدت ویژه صندوق رفاه دانشجویان در سال گذشته تقاضای وام های ویژه دکتری، تحصیلی و شهریه به صورت صد در صد مورد اجابت قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی کرمانشاه، دکتر عازمی افزود : دانشگاه رازی در حال حاضر بیش از 13 هزار دانشجو دارد وبا توجه به درصد بالای دانشجویان محروم و تحت پوشش نهادهای حمایتی در این دانشگاه و با عنایت ویژه ای که از سوی رئیس محترم صندوق صورت گرفت ، طی سال گذشته در دو مرحله به دانشگاه رازی اعتبار تخصیص داده شد وتوانستیم تمام تقاضاهای وام را برآورده کنیم.

وی با بیان اینکه هیچ دانشجویی بعد از تقاضا از دریافت وام محروم  نمانده است گفت: وام تحصیلی از جمله وام های پر مخاطب دانشجویی بود و اگر دانشجویی وام دریافت نکرده است یا به دلیل عدم ثبت نام یا عدم اعلام تقاضای دانشجو در خصوص وام بوده است .

عازمی در ادامه ضمن قدردانی ویژه از صندوق رفاه تصریح کرد: می دانیم ،این وام ها در حالی پرداخت شد که تخصیصی هم دراین خصوص به صندوق رفاه دانشجویان تعلق نگرفته بود و صندوق همه  را از منابع خود پرداخت کرد.

وی در پایان تاکید کرد: در شرایط کنونی هدف اصلی معاونت دانشجویی دانشگاه رازی کیفیت بخشی به شرایط معیشتی دانشجویان است که در این راستا توسعه و تجهیز خوابگاه ها و رفع نیازهای دانشجویان در دستور کار قرار دارد.

 

شایان ذکر است، صد در صد درخواست وام دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه نیز اجابت شده است.

گفتنی است این جلسه در حاشیه افتتاح دو پروژه عمرانی خوابگاه دختران پردیس کشاورزی و مجتمع کلاسی پردیس طاق بستان  و با حضور دکتر مجتبی صدیقی ، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رییس سازمان امور دانشجویان، مهندس ذوالفقار یزدانمهر، رئیس صندوق رفاه دانشجویان، استاندار کرمانشاه و جمعی از مسئولین استان و دانشگاه صورت گرفت ، تشکیل شد.

لازم به ذکر است خوابگاه دانشجویان دختر واقع در پردیس کشاورزی در زیربنایی به مساحت 3700 متر مربع و گنجایش 272 دانشجو و با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال در کمتر از پانزده ماه احداث و با حضور معاون وزیرعلوم ،رئیس صندوق رفاه دانشجویان و استاندار کرمانشاه به بهره برداری رسید.

 

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 1,283
تعداد بازدیدکنندگان | 17,097,375
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک