منوی اصلی
مناسبت‌‌ها
خانهآرشیو اخباروصول 420 میلیارد تومان از مطالبات سنواتی صندوق در 4 سال اخیر/ 480 میلیارد تومان ذخیره استراتژیک صندوق است
وصول 420 میلیارد تومان از مطالبات سنواتی صندوق در 4 سال اخیر/ 480 میلیارد تومان ذخیره استراتژیک صندوق است
وصول 420 میلیارد تومان از مطالبات سنواتی صندوق در 4 سال اخیر/ 480 میلیارد تومان ذخیره استراتژیک صندوق است

قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان گفت: سند راهبردی و سند چشم انداز خدماتی صندوق رفاه تنظیم و ارتقای خوابگاه‌ها و آشپزخانه‌ها را در دستور کار داشتیم که ۴۲۰ میلیارد تومان آن از دانشجویان بدهکار اخذ شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، دکتر عباس قنبری، قائم مقام صندوق رفاه با اشاره به رشد فعالیت‌های صندوق رفاه در چند سال اخیر گفت: سند راهبردی و سند چشم انداز خدماتی صندوق رفاه تنظیم و ارتقای خوابگاه‌ها و آشپزخانه‌ها را در دستور کار داشتیم ۴۴۰ میلیارد تومان معوقات  صندوق رفاه بود که ۴۲۰ میلیارد تومان آن از دانشجویان بدهکار اخذ شد.

وی افزود: ارتقای خدمات رسانی توام با کرامت دانشجو محقق شد و اثرگذاری صندوق رفاه در دانشگاه‌ها محسوس شد.

قنبری ادامه داد: در حوزه تربیت بدنی و مشاوره نیز فعالیت‌های مناسبی را داشتیم. همچنین ۱۴۸۸ میلیارد تومان درآمد برای صندوق ایجاد شد و اعتبارات عمومی صندوق رفاه نیز ۱۱۴ درصد افزایش یافت.

قائم مقام رییس صندوق رفاه دانشجویان از رشد ذخیره استراتژیک صندوق رفاه خبر داد و گفت: ۴۸۰ میلیارد تومان ذخیره در صندوق داریم که می‌تواند چشم امیدی برای دانشگاه‌ها باشد.

وی یکی از بحران‌های وزارت علوم دانشجویان دکتری اعلام کرد و گفت: در چند سال اخیر تسهیلات وام به ۵۰۰ درصد رسید و دانشجویان دکتری توانستند از این تسهیلات بهره‌مند شوند برنامه‌های سال ۹۸ نیز به گونه‌ای تعریف شده که توسعه‌های قبلی ادامه خواهد داشت.

قنبری همچنین از افزایش سرا‌های دانشجویی، امکانات جانبی سراها، بهره برداری از چمن‌های مصنوعی، اتاق‌های تندرستی ایجاد رستوران‌های مکمل در حوزه ارتقای خدمات نام برد. همچنین تبدیل آشپزخانه‌ها نیز از سنتی به صنعتی در این دوره کاری صندوق رفاه انجام شد.

قائم مقام رییس صندوق رفاه دانشجویان ضمن تقدیر خود و همه کترکنان صندوق رفاه دانشجویان از خدمات جهادی و ارزشمند مهندس در طول 4 سال برای ایشان در مسئولیت جدیدشان آرزوی موفقیت کردند.  

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 1,223
تعداد بازدیدکنندگان | 22,402,110
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک