منوی اصلی
مناسبت‌‌ها
خانهآرشیو اخبارتامین کمک رهن برای اسکان 800 دانشجوی فاقد سرای دانشجویی در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی
تامین کمک رهن برای اسکان 800 دانشجوی فاقد سرای دانشجویی در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی
تامین کمک رهن برای اسکان 800 دانشجوی فاقد سرای دانشجویی در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی

مهندس یزدان مهر در بازدید از دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی از تامین کمک رهن برای اسکان 800 دانشجوی فاقد سرای دانشجویی در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی، مهندس یزدان مهر به اتفاق دکترحمید گودرزی افشار؛ سرپرست دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی، دکتراکبر رنجبرزاده؛ عضو هیأت رئیسه و نماینده مردم شهرستان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، مهندس کریم حمیدوند؛ فرماندار شهرستان اسدآباد و جمعی از معاونان و مدیران این دانشگاه از سلف سرویس دانشگاه بازدید کردند و ضمن گفتگو با دانشجویان از نزدیک در جریان کم و کیف معضلات این دانشگاه قرار گرفتند.

در ادامه نشستی با حضور مهندس یزدان مهر و سایر مسئولان اسدآباد در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی برگزارشد و درخصوص راهکارهای حل مشکلات موجود به تبادل نظرشد و مقررشد ضمن مساعدت های شهرستانی فرماندار در رفع موانع موجود، نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی نیز مساعدت های لازم را در پیگیری تخصیص های بودجه ای داشته باشند و رئیس صندوق رفاه نیز در پرداخت ودیعه بابت اجاره سرای دانشجویی(خوابگاه)، تجهیز اتاق سلامت، تجهیز آشپزخانه و اردوهای فرهنگی مساعدت لازم و کافی را داشته باشد.
در ادامه سفر رییس صندوق رفاه دانشجویان به دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی، مهندس یزدان مهر با حضور در مراسم روز دانشجو در جمع دانشجویان این دانشگاه گفت: دانشگاه سیدجمال‌الدین اسدآبادی در شهرستان اسدآباد هم از جمله دانشگاه‌هایی بوده که با کمبود خوابگاه مواجه است و با تسهیلاتی که دانشگاه و صندوق رفاه کمک خواهد کرد یک سرای دانشجویی با ظرفیت 250 نفر  و با امکانات لازم در سایت این دانشگاه کلنگ‌زنی و عملیات اجرایی آن انجام خواهد شد که مشکلی در رابطه با تخصیص اعتبار آن وجود ندارد.
وی با بیان اینکه کمبود سرای دانشجویی(خوابگاه) یکی از مشکلات مهم دانشجویان این دانشگاه است، تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام شده  کمک رهن برای اسکان 800 دانشجوی فاقد سرای دانشجویی توسط صندوق رفاه تخصیص داده شده  تا اجاره آنان به حداقل برسد.
 یزدان‌مهر همچنین از پرداخت کمک رهن به دانشجویان متأهل خبر داد و یادآورشد: به هر دانشجوی متأهل در این راستا ۹ میلیون تومان کمک رهن به صورت قرض‌الحسنه پرداخت می‌شود که بعد از فارغ‌التحصیلی این میزان کمک رهن پرداختی را بازمی‌گردانند.
وی با اشاره به اینکه به تشکل‌های دانشجویی این دانشگاه کمک خواهد شد، بیان کرد: در بحث دانشجویان بی‌بضاعت، صندوق خیریه و قرض‌الحسنه با تدبیر لازم در این راستا راه‌اندازی شده که با کمک‌های صندوق رفاه، مسئولان و مدیران شهرستان و اساتید این صندوق‌ها پربارتر شده و به دانشجویان بی‌بضاعت وام شرافتی و کمک بلاعوض و رایگان می‌دهد.
مشاور وزیر علوم همچنین از تخصیص اعتبار به بحث تجهیز امکانات ورزشی دانشگاه خبر داد و تصریح کرد: با ایجاد اتاق‌های تندرستی در دانشگاه‌ها می‌توان به بحث ورزشی دانشجویان نیز توجه ویژه‌ای داشت.
در پایان این مراسم مسئولان دانشگاه از خدمات مهندس یزدان مهر و همچنین از دانشجویان برتر دانشجویی و آموزشی دانشگاه تقدیر کردند.

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 836
تعداد بازدیدکنندگان | 22,076,892
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک