منوی اصلی
مناسبت‌‌ها
خانهآرشیو اخبار ۳۲۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان پرداخت می‌شود
۳۲۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان پرداخت می‌شود
 ۳۲۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان پرداخت می‌شود

بانک قرض الحسنه مهرایران با مشارکت صندوق رفاه دانشجویان در راستای تحقق مسئولیت های اجتماعی و توجه به تامین مالی هزینه های ادامه تحصیل دانشجویان، ۳۲۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد ۳ درصد به دانشجویان شهریه پرداز پرداخت می کند.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران با هدف کمک به وضع تحصیلی و رفاهی دانشجویان بااستعداد و کم بضاعت در جهت برنامه های ترسیم شده در قانون اساسی و خودکفایی آموزش عالی کشور با ذوالفقار یزدان مهر، مشاور وزیر و رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری تفاهمنامه همکاری امضاء کرد.
دکتر اکبری در مراسم امضای این تفاهمنامه که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد بیان داشت: در این قرارداد، بانک قرض الحسنه مهرایران هر سال و در طول مدت این همکاری از محل منابع خود و معادل دو برابر مبلغ سپرده ی صندوق رفاه دانشجویان به میزان ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای سال اول، نسبت به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان معرفی شده از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اقدام می کند.
وی افزود: مدت این تفاهمنامه ۴ سال است که طی آن بیش از ۳۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد ۳ درصد به دانشجویان دارای شرایط پرداخت می شود که در صورت رضایت صندوق رفاه و استقبال دانشجویان، مبلغ و مدت همکاری قابل تمدید خواهد بود.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران تصریح کرد: میزان تسهیلات اعطایی به هر دانشجو در هر مقطع تحصیلی معرفی شده حداکثر طی ۸ مرحله به تشخیص و معرفی صندوق خواهد بود و مبلغ تسهیلات اعطایی از محل منابع بانک قرض الحسنه مهرایران به هر یک از اشخاص معرفی شده، متناسب با مقطع تحصیلی و حداکثر ۲۰۰ میلیون ریال می باشد.

منبع :
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 787
تعداد بازدیدکنندگان | 22,346,965
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک