منوی اصلی
مناسبت‌‌ها
خانهآرشیو اخبارجزئیات پرداخت وام ناباروری به دانشجویان اعلام شد
جزئیات پرداخت وام ناباروری به دانشجویان اعلام شد
جزئیات پرداخت وام ناباروری به دانشجویان اعلام شد

به گزارش صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رئیس صندوق رفاه دانشجویان از تخصیص وام ناباروری به دانشجویان متاهل خبر داد و جزئیات این طرح را تشریح کرد.

مهندس ذوالفقار یزدان مهر با تاکید بر اهمیت تحکیم خانواده و ایجاد فضای توام با آرامش روحی به منظور حمایت از دانشجویان نابارور شاغل به تحصیل در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی  اظهار داشت:  با امضای تفاهم نامه ای با مرکز ناباروری طالقانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تسهیلاتی برای دانشجویان متاهل نابارور فراهم شده است.

وی افزود: به موجب این تفاهم نامه، دانشجویان متاهل نابارور که به صندوق رفاه دانشجویی مراجعه کنند از دریافت وام درمان بهره مند می شوند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری با اشاره به شرایط ویژه و قیمت مناسب درمان ناباروری برای دانشجویان به موجب این تفاهم نامه اضافه کرد: پس از ثبت نام دانشجویان و دریافت معرفی نامه به بیمارستان طالقانی، دانشجویان با شرایط ویژه و قیمت مناسب که نیمی از آن را هم صندوق رفاه دانشجویی پرداخت می کند، می توانند کل مراحل درمان را طی کنند.

مهندس یزدان مهر با اشاره به اینکه در حالت عادی هزینه درمان ناباروری در این مرکز ناباروری حدود ۷ میلیون تومان برآورد می شود، خاطرنشان کرد: در این طرح صندوق رفاه دانشجویی با تخصیص یک و نیم میلیون تومان وام به دانشجویان و نیز پرداخت یک و نیم میلیون تومان دیگر توسط خود دانشجو امکان انجام مراحل کامل درمان را فراهم می کند.

به گفته وی حتی در صورتی که دانشجو برای پرداخت یک و نیم میلیون تومان مابقی نیز مشکل داشته باشد می تواند تحت عنوان وام موارد خاص از صندوق رفاه وام دریافت کند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان خاطرنشان کرد: به این ترتیب با مبلغ ۳ میلیون تومان دانشجویانی که مشکل ناباروری دارند بدون نوبت و با شرایط خاص تحت درمان قرار می گیرند.

 

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 3,701
تعداد بازدیدکنندگان | 17,078,937
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک