منوی اصلی
خانهآرشیو اخباربازدید مشاور رییس صندوق رفاه از خوابگاه های دانشجویی مناطق زلزله زده
بازدید مشاور رییس صندوق رفاه از خوابگاه های دانشجویی مناطق زلزله زده
بازدید مشاور رییس صندوق رفاه از خوابگاه های دانشجویی مناطق زلزله زده

 

              پیرو ابلاغ مقام عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و تاکید رییس صندوق، مشاور رییس صندوق رفاه از خوابگاه‌های                دانشجویی مناطق زلزله زده غرب کشور بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، در پی زلزله اخیر در مناطق غرب کشور بخصوص استان کرمانشاه دکتر خسرو نظری مشاور رییس صندوق رفاه دانشجویان  برای بررسی وضعیت سراهای دانشجویی(خوابگاه) و شرایط اسکان دانشجویان در خوابگاه ها و نظارت بر تغذیه بهداشت و سلامت دانشجویان در دانشگاه رازی کرمانشاه حضور پیدا کرد و از نزدیک با رییس، هیات رییسه و تعدادی از دانشجویان دانشگاه دیدار کرد.

مشاور رییس صندوق رفاه همچنین از دانشگاه غرب کشور در استان کردستان نیز بازدید نمودند که خوشبختانه هیچگونه خسارت و تلفاتی در دانشگاه های غرب کشور برای دانشجویان پیش نیامده است.

صندوق رفاه دانشجویان ضمن تسلیت و ابراز همدردی با دانشجویانی که در این حادثه تعدادی از خویشاوندان و بستگان خود را از دست داده اند، اعلام آمادگی می نماید که به صورت ویژه و فوق العاده علاوه بر رسیدگی به مشکلات رفاهی دانشگاه های غرب کشور به ویژه استان کرمانشاه که دچار مشکل شده اند نسبت به پرداخت تسهیلات کمک به دانشجویان در اسرع وقت اقدام کند.

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 615
تعداد بازدیدکنندگان | 22,095,661
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک