منوی اصلی
مناسبت‌‌ها
خانهآرشیو اخبارصندوق رفاه دانشجویان کمک‌ های بی‌سابقه ای در دو سال گذشته به دانشگاه‌ها داشته است/ افتتاح 12 طرح رفاهی در دانشگاه تهران
صندوق رفاه دانشجویان کمک‌ های بی‌سابقه ای در دو سال گذشته به دانشگاه‌ها داشته است/ افتتاح 12 طرح رفاهی در دانشگاه تهران
صندوق رفاه دانشجویان کمک‌ های بی‌سابقه ای در دو سال گذشته به دانشگاه‌ها داشته است/ افتتاح 12 طرح رفاهی در دانشگاه تهران

معاون دانشجویی دانشگاه تهران با اشاره به اقدامات خوب صندوق رفاه در دو سال گذشته گفت: صندوق رفاه دانشجویان کمک‌ های بی‌سابقه ای در دو سال گذشته به دانشگاه‌ها داشته است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران حسن به‌نژاد، معاون دانشجویی دانشگاه تهران و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران در آیین بهره برداری از طرح‌های رفاهی این دانشگاه گفت: شرایطی که در گذشته در خوابگاه های این دانشگاه وجود داشت در شأن دانشجویان دانشگاه تهران نبود و تلاش کردیم این روند را اصلاح کنیم.

وی عنوان کرد: بودجه دانشجویی و یارانه غذایی این دانشگاه ۱۰ درصد افزایش یافته است اما در مجموع و به دلیل تورم می توان گفت این بودجه مشابه سال ۹۰ است.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران با اشاره به اقدامات خوب صندوق رفاه در دو سال گذشته گفت: صندوق رفاه با اقدامات موثری که داشته سقف وام‌ها را افزایش داده، در سال ۹۳ تنها سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبارات از سوی صندوق رفاه به این دانشگاه اختصاص یافت که اکنون این رقم فقط در 6 ماهه اول سال جاری به ۲۰ میلیارد تومان رسیده است.

به نژاد اظهار داشت: مدیریت سبز در خوابگاه ها از  برنامه های این دانشگاه است که از سال گذشته آغاز شده و در سال جاری نیز با اولویت دنبال می شود.

معاون دانشگاه و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران، ساخت آب‌نما، تعمیرات و نقاشی کلیه ساختمان‌ها نصب تجهیزات ورزشی در فضای روباز، تعمیرات کلی سلف سرویس خوابگاه و سیستم گرمایشی و سرمایشی را نیز از اقدام صورت گرفته در خوابگاه دخترانه چمران توصیف کرد.

وی هم‌چنین پروژه بازسازی و نوسازی تالار اندیشه کوی دانشگاه تهران و بازسازی کامل خوابگاه‌های دکتر حسابی، امین، اسکو و نصرت را از دیگر کارهای صورت گرفته برشمرد.

به‌نژاد تاکید کرد: تاکنون ۱.۵ میلیارد تومان هزینه برای ساخت درمانگاه خوابگاهی این دانشگاه اختصاص یافته است که امیدواریم در ترم جاری این درمانگاه افتتاح شود.

گفتنی است در پایان این مراسم با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان، مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان، رئیس دانشگاه تهران و معاون دانشجویی این دانشگاه، 12 طرح رفاهی دانشگاه تهران واقع در کوی دانشگاه به بهره‌برداری رسید.

همچنین در این مراسم از طرح های بازسازی خوابگاه های کوی پسران، ادامه ساخت درمانگاه کوی پسران، بازسازی خوابگاه کوی فاطمیه دختران، بازسازی و محیط سازی خوابگاه چمران دختران و خوابگاه های سطح شهر دانشگاه تهران نیز بازدید بعمل آمد.

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 257
تعداد بازدیدکنندگان | 16,910,707
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک