منوی اصلی
خانهآرشیو اخبارآغاز پرداخت وام ویژه دکتری با شرایط جدید/ پرداخت مبلغ 60 میلیارد ریال به 3 هزار و 300 دانشجوی متقاضی
آغاز پرداخت وام ویژه دکتری با شرایط جدید/ پرداخت مبلغ 60 میلیارد ریال به 3 هزار و 300 دانشجوی متقاضی
آغاز پرداخت وام ویژه دکتری با شرایط جدید/ پرداخت مبلغ 60 میلیارد ریال به 3 هزار و 300 دانشجوی متقاضی

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان از پرداخت تعداد 3 هزار و 356 نفر دانشجوی متقاضی وامی تحصیلی ویژه دکتری که دانشگاه های مربوطه تأیید و به صندوق رفاه ارسال کردند به مبلغ بیش از 60 میلیارد ریال برای سه ماهه اول سال جاری خبرداد.

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان عباس قنبری با اعلام این خبر افزود: همانطور که ریاست محترم صندوق وعده داده بودند که به محض ارسال لیست تایید شده دانشجویان متقاضی دکتری توسط دانشگاهها، صندوق رفاه دانشجویان آمادگی پرداخت وام تحصیلی ویژه دکتری را در حداقل زمان ممکن و در کمتر از 15 روز جهت واریز دارد، امروز اولین پرداختی توسط صندوق رفاه دانشجویان انجام شد.

وی افزود: صندوق رفاه دانشجویان جهت مراعات آندسته از دانشجویانی که نمی توانند از شرایط وام ویژه دکتری بانک توسعه تعاون استفاده نمایند تسهیلاتی را ایجاد کرده که ماهانه 6 میلیون ریال وام تحصیلی ویژه دانشجویان دکتری دریافت نمایند.

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: این وام هر سه ماه یکبار به ازای هر دانشجو یک میلیون و 800 هزار تومان پرداخت می شود.

قنبری تصریح کرد: ثبت نام وام ویژه دکتری از 13 خرداد شروع شده بود و قرار بود تا 15 تیرماه به پایان برسد ولی با توجه به استقبال گسترده دانشجویان متقاضی و تقاضای دانشگاه ها  و بمنظور پوشش حداکثری دانشجویان، تا 25 تیرماه تمدید شد.

وی به جلسات هماهنگی با بانک توسعه تعاون اشاره کرد و افزود: طی هماهنگی که با بانک توسعه تعاون بعمل آمده تعدادی لیست دانشجویان متقاضی نیز برای آنان ارسال شده که در حال تکمیل پرونده جهت پرداخت می باشند.

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان به استقبال خوب دانشجویان دکتری از این طرح اشاره کرد و افزود: تاکنون بالغ بر 15 هزار و 500 نفر در سامانه صندوق برای دریافت وام ویژه دکتری ثبت نام کرده اند.

قنبری در پایان افزود: صندوق رفاه و بانک توسعه تعاون آمادگی دارند به محض ارسال لیست تأیید شده دانشجویان متقاضی توسط دانشگاه ها در حداقل زمان ممکن وام آنان را واریز نمایند.

انتهای خبر/

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 67
تعداد بازدیدکنندگان | 16,535,727
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک