منوی اصلی
خانهآرشیو اخبارمهلت ثبت نام وام ویژه دکتری تا 25 تیرماه تمدید شد/ آغاز مراحل پرداخت وام در صندوق و بانک تعاون
مهلت ثبت نام وام ویژه دکتری تا 25 تیرماه تمدید شد/ آغاز مراحل پرداخت وام در صندوق و بانک تعاون
مهلت ثبت نام وام ویژه دکتری تا 25 تیرماه تمدید شد/ آغاز مراحل پرداخت وام در صندوق و بانک تعاون

 

مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، از تمدید مهلت ثبت‌نام وام ویژه دکتری تا 25 تیرماه جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، ذوالفقار یزدان ­مهر اظهار داشت: با توجه به استقبال گسترده دانشجویان دکتری و به منظور پوشش حداکثری متقاضیان مهلت ثبت نام وام مذکور تا 25 تیرماه جاری تمدید گردید.

وی با اشاره به استقبال دانشجویان از این وام، ادامه داد: تا امروز حدود 15 هزار نفر از دانشجویان دکتری برای دریافت این وام ثبت‌نام کردند.

مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تاکید کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این وام به تمام دانشجویان متقاضی پرداخت خواهد شد.

یزدان مهر به روند پرداخت این وام اشاره کرد و افزود: همانطور که قبلا اعلام کردیم به محض تایید و ارسال لیست متقاضیان توسط دانشگاه مربوطه مراحل پرداخت در صندوق آغاز و حداکثر ظرف 15 روز وام پرداخت می‌شود ،تعدادی لیست نیز مربوط به وام تحصیلی دکترا به صندوق ارسال شده که تا پایان همین هفته به حساب دانشجویان واریز می‌شود.

وی تصریح کرد: میزان وام ویژه دکتری از سه میلیارد و 700 میلیون تومان سال 93 به 110 میلیارد تومان در سال جاری افزایش پیدا کرده و تمهیداتی در صندوق رفاه دانشجویان اندیشیده شده که براساس آن به تمام متقاضیان وام تعلق می‌گیرد، بنابراین جای نگرانی از سوی دانشجویان دکتری وجود ندارد.

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 290
تعداد بازدیدکنندگان | 16,536,965
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک