منوی اصلی
مناسبت‌‌ها
خانهآرشیو اخباردعوت وزارت علوم از دانشگاهیان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن
دعوت وزارت علوم از دانشگاهیان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن
دعوت وزارت علوم از دانشگاهیان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بیانیه‌ای از دانشگاهیان برای شرکت پرشور و حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بیانیه‌ای از دانشگاهیان برای شرکت پرشور و حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

در متن این بیانیه آمده است: بزرگداشت دهه فجر و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن مصداق وفاداری نسبت به آرمان‌های انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با خون شهیدان است، در یوم الله 22 بهمن، خانواده بزرگ استادان، دانشجویان و دانشگاهیان همگام با سایر اقشار ملت  قهرمان و شهید پرور، با شرکت پرشورحداکثری و معرفت مدارانه در راهپیمایی 22 بهمن، پیام انقلابی بودن و انقلابی ماندن خود را به دنیا ارسال می‌کنند.

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد: در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با الهام از آرمان‌های انقلاب اسلامی و اندیشه­‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و تحت رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری توانسته است با کسب افتخارآمیزترین دستاوردها، اقتدار ملی را از طریق اقتدار علمی و اقتصاد مقاومتی را از راه اقتصاد دانش بنیان تحقق بخشد. بی شک حضور دانشگاهیان در راهپیمایی 22 بهمن به معنای حضور پر رنگ و تلاشگرانه در یک جهاد علمی برای کسب مرجعیت علم و فناوری در جهان خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 1,291
تعداد بازدیدکنندگان | 17,097,403
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک